LUKS Jedynka na Mistrzostwach Polski U-16

W dniach 25-27 czerwca 2021 r. w Gnieźnie został rozegrany finał Mistrzostw Polski Juniora Młodszego U-16  W turnieju uczestniczyła wspierana przez nas drużyna LUKS „Jedynka” Miasteczko Śląskie, która zajęła 4 miejsce.
Drużyna hokeistów z Miasteczka Śląskiego po raz drugi wzięła udział w imprezie tak wysokiej rangi, pozostawiając po sobie bardzo dobre wrażenie. Do pełni sukcesu zabrakło trochę szczęścia – szanse na medal odebrał remis z Pomorzaninem Toruń (2:2) oraz przegrane ze Startem Gniezno (1:2) i Wartą Poznań (0:1). Tytuł Mistrza Polski zdobyła drużyna KS Pomorzanin Toruń 🏆
W drużynie wystąpili: Budny Adam, Buzek Michał, Głogusz Wiktor, Gogolin Jan, Kamiński Jakub, Kochel Jan, Malok Kamil, Szczyrba Tobiasz, Suliga Szymon, Wilczęga Filip, Ziaja Adam.
Przypomnijmy, iż w połowie 2020 roku Huta Cynku „Miasteczko Śląskie” S.A. w ramach obszaru strategii CSR: „Zaangażowanie społeczne i rozwój społeczności lokalnej”, objęła patronatem zespół LUKS Jedynka i przekazała 10 000 zł na zakup strojów sportowych z logo Huty.