Huta Cynku „Miasteczko Śląskie” stale rozwija się pod kątem technologicznym, ekonomicznym czy ekologicznym, a teraz także – wizerunkowym. Od kilku tygodni Spółka może pochwalić się nowym logotypem i identyfikacją wizualną, a od dziś dodatkowo zupełnie nową stroną internetową.

Co nowego względem poprzedniej wersji strony? Przede wszystkim zapraszamy do odwiedzania nowych zakładek. Jedną z nich są INWESTYCJE za pośrednictwem, której na bieżąco będą mogli Państwo monitorować projekty realizowane przez HCM S.A. Co więcej, dowiedzą się Państwo jaki jest koszt ich realizacji, a także jakie korzyści przyniosą zarówno dla Spółki, jak również lokalnej społeczności i środowiska naturalnego.

W zakładce CSR prezentujemy naszą „Strategię Odpowiedzialności Biznesu na lata 2017-2020”. W jej ramach zamierzamy się w najbliższym czasie skupić na czterech kluczowych obszarach: ochronie środowiska, zaangażowaniu społecznym i rozwoju społeczności lokalnej, ładzie organizacyjnym oraz relacjach publicznych.

Zachęcamy także do odwiedzania nowej wersji zakładki HISTORIA (ze sporą ilością multimediów), zapoznania się z GRUPĄ KAPITAŁOWĄ, do której należy Huta Cynku „Miasteczko Śląskie” S.A, a także sprawdzenia jakie podmioty WSPIERAMY w realizacji ciekawych inicjatyw.

Ponadto naszych partnerów biznesowych zapraszamy do zakładek OFERTA i PRZETARGI, hutników do zakładki STREFA PRACOWNIKÓW, a przedstawicieli mediów – do PRESSROOMU.