Poniżej komunikat jaki otrzymaliśmy od Zespołu MultiSport:

Szanowni Państwo,

W związku z zapowiedzianym przez Rząd wprowadzeniem dodatkowych ograniczeń na terenie całego kraju, w tym zamknięciem wszystkich obiektów sportowo-rekreacyjnych uprzejmie informujemy, że Program MultiSport będzie automatycznie zawieszony od 28 grudnia br. do 17 stycznia 2021 roku, bez konieczności podejmowania jakichkolwiek działań z Państwa strony. Ponowna aktywacja zawieszonych kart MultiSport nastąpi w dniu 18 stycznia 2021 r., wraz z wystawieniem faktur w rozliczeniu proporcjonalnym, zgodnie z Państwa okresem rozliczeniowym.

O zmianach w zakresie działania Programu MultiSport będziemy Państwa informować na bieżąco.

Niezależnie od Programu MultiSport pragniemy przypomnieć, że od wielu miesięcy rozszerzaliśmy ofertę usług online, z których można korzystać w warunkach domowych. Są to przede wszystkim treningi online, porady trenerów i dietetyków, dedykowane programy żywieniowe, a także kursy redukujące stres i przywracające równowagę (mindfulness).

W przypadku zainteresowania zakupem pakietu on-line, prosimy o kontakt z Panem Tomaszem Bombelką (wew. 743), który się skontaktuje się w tej sprawie z Opiekunem Programu MultiSport.